fbpx

Цифрові технології в ортодонтії. Індивідуальні брекети Insignia (ORMCO, США).

Insignia — сучасна 3D-технологія, що дозволяє створювати ортодонтичну апаратуру (дуги, брекети) з урахуванням особливостей анатомії ваших зубів. Завдяки точності комп’ютера дана технологія надає нові можливості в плануванні та контролі лікування. При цьому Insignia забезпечує прогнозовані, максимально точні результати.

Цифровi брекети Insignia- це можливість точного позиціонування і індивідуального виготовлення брекетів конкретно для Вас і Вашого клінічного випадку.

Які переваги і чим відрізняється Insignia від звичайних брекетів

:
✨кожен брекет даної системи виготовляється індивідуально і окремо для кожного зуба – в нього закладаються саме ті параметри (торк, ангуляція), які необхідні, щоб в кінці лікування зуб опинився на необхідному місці.

Індивідуально виготовляються і дуги

✨Ви можете побачити свою майбутню посмішку ще до початку лікування і скоригувати разом з лікарем все, що захочете-висоту, положення, нахил зубів ✨брекети позиціонуються за допомогою комп‘ютерних розрахунків, а це надзвичайна точність, тут немає похибки навіть на долі міліметрів і переносяться в ротову порожнину за допомогою спеціальних індивідуальних шаблонів
✨завдяки вищеперчисленим перевагам терміни лікування патології зменшуються у рази в порівнянні зі звичайними брекетами

Цифровi брекети Insignia – це можливість вилікувати конкретну патологію з прикладанням найменших сил і за найкоротший термін.

Як відбувається виготовлення індивідуальних брекетів?

1. У лабораторії в США відбувається сканування силіконових відбитків Ваших зубів пацієнта, після чого створюється 3D-модель. Програма перетворює кожен зуб в окремий об’єкт з можливістю пересуватися і змінювати положення у всіх площинах; Лікар за допомогою цієї програми встановлює зуби в те положення, які вони займуть після закінчення лікування, а також виробляє підрахунок і створює ідеальну форму брекетів і дуг.

2. Після цього програма рощміщує брекети / дуги на 3D-модель зубів пацієнта. Тривимірне моделювання кінцевого результату лікування називається «віртуальний сетап». Віртуальний сетап може коригувати лікар-ортодонт (міняти положення і нахили зубів, створювати індивідуальну форму зубних дуг), керуючись завданнями лікування.

3. Після підтвердження плану лікування починається процес виготовлення брекет-системи під клінічний випадок (за допомогою високоточних фрейзерних інструментів під контролем комп’ютерної програми).

Цифрові технології в стоматології-це вже не новина. І вони мають дуже вагомі переваги порівняно із звичайними. Але не забувайте, скласти план лікування може лише лікар після ретельгої діагностики.