fbpx

Про нас

Наша стоматологічна клініка – це втілення нашої невеличкої сімейної мрії про створення якісної, комфортної та сучасної стоматології. Метою нашої роботи є Ваші здорові посмішки. Нашим пріоритетом є профілактика.

Primum non nocere! (Найперше – не нашкодь!). Це головний принцип медицини, яким ми керуємось в першу чергу.

В своїй роботі ми керуємось лише перевіреними та доказовими методами лікування. Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг, від гігієни та профілактичних процедур до повної функціонально-естетичної реабілітації посмішки. Також займаємось лікуванням захворювань тканин пародонту та слизової оболонки ротової порожнини.

Особливий підхід ми маємо до дитячого прийому, адже дуже важливо не налякати дитину під час першого відвідування лікаря-стоматолога, тому в першу чергу, ми знаходимо контакт та довіру у маленьких пацієнтів, а тоді починаємо лікування, залежно від віку в ігровій формі у зовсім маленьких діток, а також шукаємо підхід до більш дорослих діток та підлітків, зважаючи на їх вік.

На першому прийомі ми проводимо комплексну діагностику стану Вашого зубо-щелепного апарату і складаємо план лікування, який повністю пояснюємо і узгоджуємо з Вами.

Ціль нашої з Вами співпраці – забезпечити Вам повне стоматологічне здоровя.

З повагою, колектив клініки Damian.