Дитяча стоматологія

Приватна дитяча стоматологія Damian Dental в Києві

Damian Dental — дитяча стоматологія в Києві, яка має сучасне обладнання для лікування зубів у дітей, а всі дитячі стоматологи клініки вміють знаходити підхід до маленьких пацієнтів.

Ми приділяємо особливу увагу нашим маленьким пацієнтам. Наша мета-навчити дитину та її батьків правильному догляду за зубками, а також приходити на візит до стоматолога без будь-якого страху.

Лікуємо карієс та його ускладнення молочних та постійних зубів у дітей, проводимо профілактичні процедури, гігієну ротової порожнини, герметизацію фісур, фторування та ремінералізуючу терапію, видалення молочних зубів.

вартість послуг

Ціни на лікування зубів у дітей та огляд дитячого стоматолога Damian Dental

Послуги
Ціна
Консультація дитячого стоматолога
680 грн.
Консультація дитячого ортодонта
680 грн
Лікування каналів молочного зуба
720 грн.
Видалення молочного зуба
990 грн.
Естетична коронка молочного зуба
4 390 грн.
Дитяча пломба (без анестезії)
990 — 1 840 грн.

до/після

Результат роботи дитячого стоматолога Damian Dental: фото до і після

before1 after1
before4 after4
before2 after2
before3 after3

Запитання до дитячого стоматолога

Кожен стоматолог відповість однозначно – так, лікувати молочні зуби дітям необхідно. Молочні зуби відіграють важливу роль у правильному розвитку зубощелепної системи дитини, тому їх збереження та лікування має велике значення.

Молочні зуби допомагають жувати їжу, розвивати мову та посміхатися. Крім того, вони відіграють роль у збереженні місця для майбутніх постійних зубів, тому передчасна втрата молочних зубів може призвести до зсуву постійних зубів та інших проблем зі здоров’ям.

Якщо молочний зуб пошкоджений карієсом, це може призвести до появи болю, запальних процесів та інших ускладнень.
Кожен зуб, уражений карієсом, є джерелом хронічної інфекції, що негативно впливає весь організм. Усунення цього патологічного вогнища слід проводити якомога раніше.

Рекомендується розпочинати регулярні візити до стоматолога з моменту появи перших зубів у дитини.

Перше відвідування можна запланувати у віці 8-10 місяців. У будь-якому випадку перший візит до стоматолога необхідно здійснити до того, як дитині виповниться рік.

Після першого відвідування стоматолога рекомендується проводити регулярні огляди кожні 6 місяців або рік, залежно від індивідуальних потреб.

Якщо молочні зуби зруйновані карієсом, вони можуть спричинити хворобливі відчуття та призвести до розвитку інфекції. У такому разі пломбування може запобігти подальшому руйнуванню зубів і зберегти їх доти, доки вони не випадуть природним чином.

Однак, є ситуації, коли пломбування молочних зубів може не знадобитися, якщо, наприклад, зуб скоро випадатиме або пошкодження незначне.

Рішення про пломбування молочних зубів краще приймати разом із дитячим стоматологом.

При лікуванні зубів юним пацієнтам у дитячій стоматології Києва можуть застосовувати різні види анестезії, щоб зняти зубний біль та зменшити стрес під час процедури.

До найбільш поширених видів анестезії, які можуть застосовуватися при лікуванні зубів у дітей відносяться:

  1. Місцева анестезія: це найпоширеніший тип анестезії, який використовується для знеболювання зуба та навколишніх тканин. Вона застосовується за допомогою ін’єкції безпосередньо в область, яка потребує знеболювання.
  2. Наркоз: це більш глибокий рівень анестезії, який може бути використаний за більш складних процедур, таких як видалення зубів. Наркоз зазвичай вводиться через інгалятор або внутрішньовенно.
  3. Седація: це стан медикаментозного сну, що досягається за допомогою лікарських засобів. Седація використовується для зменшення страху та зняття занепокоєння у дітей під час лікування зубів. Дає можливість якісно та без болю провести необхідні маніпуляції.

Який тип анестезії та препарат застосовується, залежить від віку та здоров’я дитини, а також від того, яка процедура необхідна. Рішення про конкретний засіб та тип анестезії приймає лікар після огляду дитини.

Запишіться на консультацію до
лікаря

Ви можете залишити заявку на консультацію, просто вказавши свої дані